Spotkanie Resovia Rzeszów kontra Chrobry Głogów, wynik 3-0

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Resovia Rzeszów a Chrobry Głogów zakończyła się 2-0. Końcowy wynik spotkania to 3-0.

Dnia 2021-10-16 10:40 na obiekcie sportowym Stadion Stal odbył się mecz ligi I Liga kolejki 13. Na przeciw siebie stanęły Resovia Rzeszów oraz Chrobry Głogów.

Gole strzelali: M. Bougaidis 22' 1-0 M. Mróz 42' 2-0 A. Komor 69' 3-0

Żółte kartki Resovia Rzeszów: D. Pietraszkiewicz 90'

Żółte kartki Chrobry Głogów: T. Cywka 17' M. Ilkow-Golab 45' H. Turski 90'

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Sędzią głównym tego spotkania był J. Małyszek. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Resovia Rzeszów zmierzy się już z Miedz Legnica, następne spotkania z drużynami Arka Gdynia oraz Widzew Łódź a Chrobry Głogów podejmie Miedz Legnica. Następne mecze zagra z drużynami Podbeskidzie oraz Sandecja Nowy Sącz.

Coraz częściej oddani fani śledzą ekscytujące poczynania ligi I Liga. Utalentowane futbolowe drużyny z tej ligi oraz zawodnicy jak D. Pietraszkiewicz T. Cywka raz za razem sprawiają fantastycznym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Obserwujemy przepiękne sytuacje podbramkowe i asysty, ostre sytuacje na faul dodające wyjątkowe wrażenia oraz przyjemność z meczu. Potyczki pomiędzy zawodnikami ligowymi bywają zajadłe, nie często okazuje się ostatecznie, iż są to zmagania nużące. Zachęcamy, aby przeglądać zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów futbolowych,oglądać widowiska sportowe profesjonalnej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Resovia Rzeszów oraz Chrobry Głogów oraz ich udział w I Liga gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie, Stadion Stal.